sitodruk, offset, druk cyfrowy – na rynku od 2002 roku
sitodruk, offset, druk cyfrowy – na rynku od 2002 roku

Wizytówki

Posiadamy bardzo bogatą ofertę wizytówek.

DRUK CYFROWY
Najszybciej możemy wydrukować Ci wizytówki cyfrowe na papierze do 350g.
Jeśli posiadasz projekt odpowiednio przygotowany w wersji cyfrowej to wydrukowanie i pocięcie wizytówek zajmie nam nawet mniej niż 1 godzinę.
Przy druku jednostronnym cena takich wizytówek jest atrakcyjna i wynosi 0,35 pln brutto za szt.
Możemy wykonać teoretycznie nawet tylko 10 szt., ale logiczne minimum to 50 szt.


DRUK OFFSETOWY
Jeśli interesuje Cię niższa cena przy ilości powyżej 100 szt. to offset jest lepszą ofertą. Przy tej technice cena jest taka sama przy nadruku jedno i dwustronnym.
Jeśli posiadasz gotowy projekt wizytówki będą gotowe w 2-3 dni (wizytówki standardowe bez dodatkowych uszlachetnień.


DRUK FLOKIEM
Jako jedna z nielicznych firm w Polsce oferujemy wykonanie zdobienia flokiem (flock). Tak ozdobiona wizytówka zapada w pamięci bardziej niż jakakolwiek inna wizytówka.
Jeśli chciałbyś więcej dowiedzieć się na temat tej techniki zapraszamy na specjalną stronę:

http://flokowane.pl/index.php/wizytowki-flokowane/


DRUK SITEM
Jesteśmy sitodrukarnią, dlatego możemy wykonać druk również sitem. Tam gdzie problemy ma druk cyfrowy czy offsetowy z pomocą przychodzi sito. Dzięki tej technice możemy drukować nawet na najbardziej wymyślnym papierze z fakturą.


ZŁOCONE WIZYTÓWKI
Kolejną metodą na wyróżnienie waszych wizytówek jest złocenie. Wykonujemy je na różne sposoby, dobierając najlepszy do konkretnego zlecenia. Możemy wykonać matrycę i złocić za jej pomocą lub zrobić to w formie złocenia bezmatrycowego.


INNE METODY ZDOBIENIA
Wydaje nam się, że możemy wykonać dla Ciebie wizytówki z zastosowaniem każdej dostępnej techniki zdobienia. Wszystko pozostaje kwestią tylko ceny i czasu. Każda technika dodatkowego zdobienia wydłuża czas produkcji wizytówek oraz zwiększa ich koszt.

PROJEKTY GRAFICZNE
Nasza firma korzysta ze specjalnych banków grafik dzięki czemu wybierając jedną z gotowych grafik możemy wizytówki przygotować prawie tak samo szybko jak w opisach powyżej. Dzięki korzystaniu z banku grafik koszt opracowania graficznego może wynieść mniej niż 50 pln.